Jump to content

Serverio teamspeak : ts.kkg.us.lt:14356

REKLAMOS KONKURSAS

Sveikas(-a), norime pasakyti pora žodžių jums, kad sukūremė reklamos konkursą, jame gali dalyvauti visi kurie tik nori. Linkiu sėkmės!

Skaityti plačiau

DĖMĖSIO! VYKSTA ATRANKOS Į SERVERIO PRIŽIŪRĖTOJUS

Nikiostik_Baraban

F.Narys
 • Pranešimai

  2
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Bus matyti ko vertas
 1. Emigracijos Šablonas.

  Anketos Šablonas Norint Emigruoti Save. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?; Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?; Kodėl pasirinkote ši projektą o ne kita?; Iš kur sužinojote apie ši serveri?; Nuotrauka kad emigruojat iš kito serverio (BŪTINA); Pvz. Jūsų V_P žaidime?;Nesvarbu_Nesvarbu Kiek laiko žaidžiate šiame projekte?;Nesvarbu Kodėl pasirinkote ši projektą o ne kita?;Nesvarbu Iš kur sužinojote apie ši serveri?;Nesvarbu Nuotrauka kad emigruojat iš kito serverio (BŪTINA);Emigruoju iš kito serverio į ši pvz nueini į kita serveri kuriame ankščiau žaidėte rašote Emigruoju į kkg.us.lt projektą tada padarote ss su F8 ir einate į imgur padarote nuotrauka ir ikėlet čia.
 2. Emigracijos Taisyklės

  Sveiki visi, na ką gi naujokai skubėkite skaityti taisyklių . Emigracijos Taisyklės. 1.Nerašyti nesamoniu anketoje. 2.Nesikeikti anketoje. 3.Nereklamuoti kitu serveriu anketoje kitaip busite baudžiami. 4.Nemeluoti anketoje nes busite neemigruotas. 5.Padaryti TAB nuotrauka su jūsų xp lentele. 6.Jūsų forumo nick turi sutapti su žaidimo nick. 7.Jūsų nick''as turi būti sąmoningas antraip nebusite emigruotas su nesąmoningu nick'u. 8.Draudžiama dėti ne savo žaidėjo nuotraukas.